خدمات ما

فناوری اطلاعات از ابتدا تا انتها

رایمون همه‌ی فعالیت‌های حوزه‌ی توسعه‌ی محصول فناوری از ایجاد و پرورش ایده تا پشتیبانی پس از انتشار را توسّط تیم متخصص انجام می‌دهد.

گستره‌ی خدمات رایمون

رایمون باور دارد که اگر همه‌ی مراحل ارزیابی، توسعه و بازاریابی محصول، پیشتر برنامه‌ریزی شده باشد و زمام کار در دست متخصصان باشد، آن محصول موفق خواهد بود. از این رو تیم رایمون از نیروهای زبده در بخش‌های مختلف توسعه‌ی محصول تشکیل شده است و وظیفه‌اش ایده‌پردازی، برنامه‌ریزی، توسعه‌، طراحی، کنترل کیفیت، انتشار، پشتیبانی و بازاریابی است.

شماری از عرصه‌های فعالیت رایمون

ایده‌پردازی و تعریف محصول

رایمون تیمی ویژه‌ی هر محصول تشکیل می‌دهد و توسعه‌ی محصول را این تیم بر عهده می‌گیرد.

بیشتر بدانید

هر پروژه با ارائه‌ی راه حلی برای برآوردن نیاز کاربران شروع می‌شود. ایده‌ها در گروهی بررسی و پردازش می‌شوند. رایمون برای هر پروژه، یک تیم محصول، مرکّب از یک مدیر محصول و چند توسعه‌دهنده و طرّاح تشکیل می‌دهد. این تیم برای پرورش ایده و تبدیل آن به محصولی قابل قبول می‌کوشد.

تولید محتوا و دیجیتال مارکتینگ

رایمون بسته‌ی کامل تولید محتوا و دیجیتال مارکتینگ را برای سفارش‌ها ارائه می‌دهد.

بیشتر بدانید

رایمون چند تیم محتوا برای تولید محصول و اجرای پروژه‌ها دارد. هم‌چنین تیم دیجیتال مارکتینگ رایمون برای بازاریابی محصولات از همان آغاز فرایند توسعه، همگام با تیم محتوا و فروش فعالیت می‌کند.

طراحی بر اساس نیاز

دو تیم تجربه‌ی کاربری و رابط کاربری طراحی محصول را بر اساس نیازهای کاربران بر عهده دارند.

بیشتر بدانید

تیم‌های تجربه‌ی کاربری و رابط کاربری تلاش می‌کنند که با مطالعه و دریافت بازخورد، بر اساس نیاز کاربران محصولات را بهینه نمایند. رایمون توان طراحی سفارش‌های مشتریان را از لحاظ تجربه‌ی کاربری و رابط کاربری و یا بهینه‌سازی طرح‌های موجود را دارد. هدف تیم‌های طراحی رسیدن به محصولی است که نیازهای کاربران را در ساده‌ترین حالت برآورد.

بهینه‌سازی برای موتورهای جستجو

یکی از موارد بسته‌ی دیجیتال مارکتینگ رایمون، بر عهده گرفتن سئوی محصولات است.

بیشتر بدانید

یکی از مراحل مهم بازاریابی دیجیتال محصول، بهینه کردن آن برای موتورهای جستجو است تا در نتایج بالاتری در صفحات این موتورها قرار بگیرند. رایمون توان انجام پروژه‌های سئوی محصولات خود و مشتریانش را دارد.

زیرساخت و توسعه‌ی ابری

رایمون توان ایجاد یک بستر ابری برای خدمت‌رسانی به مشتریان را دارد.

بیشتر بدانید

همه‌ی محصولات رایمون بر روی سرورهای قدرتمند داخلی و خارجی اجرا شده‌اند. رایمون برای برآوردن نیازهای خود و مشتریانش اقدام به توسعه‌ی زیرساخت پردازش ابری کرده است و خدمات ابری گوناگونی به کاربران ارائه می‌دهد.

بازی‌های رایانه‌ای

استودیوی بازیسازی رایمون آمادگی پیاده‌سازی ایده‌های بازی در مراحل مختلف را دارد.

بیشتر بدانید

رایمون برای تولید بازی‌های جدّی و کژوال اقدام به تأسیس استودیوی بازیسازی کرده است. این استودیو توانایی توسعه‌ی بازی در تمام مراحل را داراست. برخی توانایی‌های این استودیو شامل ایده‌پردازی، بازینامه‌نویسی، کارگردانی، طرّاحی مراحل، طرّاحی هنری، توسعه‌ی فنّی، انتشار بر روی بسترهای مناسب و … است.

توسعه‌ی وب و اپلیکیشن

تیم زبده‌ی رایمون آمادگی انجام همه‌ی امور مربوط به توسعه‌ی وب و اپلیکیشن را دارد.

بیشتر بدانید

هدف رایمون رساندن محصول به مشتری در قالب‌های مورد نیاز وی است. از این رو رایمون محصولاتش را بر روی دستگاه‌های گوناگونی توسعه می‌دهد و منتشر می‌کند. از جمله‌ی این قالب‌ها می‌توان به وب، وب اپلیکیشن، اپلیکیشن اندروید و iOS و غیره اشاره کرد. تیم توسعه و طراحی محصول رایمون پیوسته می‌کوشد تا بهترین تجربه‌ی کاربری را روی هر یک از این دستگاه‌ها ارائه دهد.

پشتیبانی و ارتباط با مشتریان

رایمون در همه‌ی مراحل توسعه و پس از انتشار، از هر محصول و سفارش پشتیبانی می‌کند.

بیشتر بدانید

ما معتقدیم که کارمان با انتشار محصول پایان نیافته بلکه وارد مرحله‌ی جدیدی شده است. به همین دلیل پس از انتشار محصول، کار پشتیبانی از آن شروع می‌شود و نظر کاربران را درباره‌ی محصول می‌پرسیم. رایمون ضمن حل مشکلات کاربران در کوتاه‌مدت، برای آن‌ها راه‌حل‌های بلندمدّت در نظر می‌گیرد.

آیا پروژه‌ای در نظر دارید؟

همین که با رایمون تماس بگیرید،

مطمئنیم که پیشرفتی در کارتان حاصل خواهد شد!