درباره رایمون

عرصه‌ی هدفمندسازی نبوغ

در سال ۱۳۸۹ رایمون پروژه‌هایش را با یک تیم استارتاپی شروع کرد. پس از جذب سرمایه و گسترش تیم، پروژه‌های بزرگتر را انجام داد. رایمون اکنون یک تیم چند ده نفره است و با شرکای بزرگی معامله می‌کند. شمارمان بیشتر شده و همچنان احساس می‌کنیم به دوستان جدیدی نیازمندیم، ولی هنوز همان صمیمیت روز اوّل میانمان هست. تیم ما جوان است و بیشتر پروژه‌هایمان برآمده از فکر، ایده‌پردازی و درک همین جوانان از نیازها است.

ما چه می‌کنیم؟

رایمون مجری پروژه‌های متعددی از قبیل استریمینگ ویدئو، مشاوره و بازی‌های رایانه‌ای است. کمابیش همه‌ی پروژه‌های رایمون در حوزه‌ی فناوری اطّلاعات است. رایمون علاوه بر ساخت محصولات خود، سفارش شرکت‌های دیگر را نیز پس از بررسی انجام می‌دهد. رایمون در زمینه‌های تجربه‌ی کاربری، رابط کاربری، گرافیک، تولید محتوا، توسعه‌ی فرانت‌اند و بک‌اند، دیتاسنتر، بازرگانی و مانند این‌ها فعّالیت می‌کند و معمولاً از ابتدای تحلیل یک نرم‌افزار تا پشتیبانی آن را به صورت پیوسته انجام می‌دهد. ما کمابیش همه‌ی نیازهای سایت‌ها، اپلیکیشن‌ها، نرم‌افزارها و غیره را شناسایی و برآورده می‌کنیم.

ارزش‌های ما

خواسته‌ی ما از ابتدا بر طرف کردن نیازهای جامعه‌ی ایرانی به کمک متخصّصان جوان ایرانی است.

تیم ما

تیم ما را جوانان تحصیل‌کرده‌ی ایرانی تشکیلی می‌دهند که در دانشگاه‌های معتبر و رشته‌های مرتبط تحصیل کرده‌اند و حالا با دانش اندوخته و تجربه‌ی چند ساله در کنار هم برای رشد خود و جامعه تلاش می‌کنند.

فناوری آینده

رایمون همیشه سعی دارد که از فناوری‌های روز دنیا برای کارهای خود استفاده کند و از این رو نیروهای شرکت همواره با به روز نگه داشتن خود از روش‌های جدید توسعه و بازرگانی استفاده می‌کنند.

پذیرای ایده‌های نو

ما کارمان را از ابتدا با ایده‌های نو شروع کرده‌ایم که می‌دانستیم تا گروه نشویم نخواهیم توانست به آن دست بیابیم. هنوز هم معتقدیم که گروهمان کامل نیست و همیشه گوش‌هایی شنوا برای ایده‌های نو هستیم.

ما در چه حوزه‌هایی فعّالیت می‌کنیم؟

توسعه‌ی وب

وب اپلیکیشن

اپلیکیشن موبایل

توسعه‌ی بازی

بسترهای رسانه‌ای

زیرساخت فناوری

مشاوره

آموزش

آیا پروژه‌ای در نظر دارید؟

همین که با رایمون تماس بگیرید،

مطمئنیم که پیشرفتی در کارتان حاصل خواهد شد!